Blije këtë produkt
600 Lekë

Libërthi im i fermës ( Botuar nga: Aeditions në 2021 )

Autori:  Pa Autore
Përkthyesi:  Korab Hoxha

Në këtë libër fantastik fëmijët mund të prekin jelen e kalit, të ndiejnë rrotën e dhëmbëzuar të traktorit dhe të dëfrejnë në oborrin e fermës.

Çmimi: 600 Lekë
Blije këtë produkt
600 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Aeditions (2021)
  • Botuar në: 2021
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 9789928287977
  • Formati: me kapak të trashë
  • Nr. faqe: 10
  • Përmasat e librit: 135 x 140 x 20 mm

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania