Blije këtë produkt
800 Lekë

Leximi i dorës ( Botuar nga: Bota shqiptare në 2011 )

Autori:  Richard Webster
Përkthyesi:  Taulant Hatia

Arti i leximit të dorës jo vetëm që është një nga format më të vjetra të thënies së fatit, por është edhe një analizë karakteri mjaft më e thjeshtë nga sa keni kujtuar deri tani. Nuk përdoren as letra, as monedha e as tabela planetësh; vetëm dora dhe njohuritë që përmban ky libër. Në këtë udhërrëfyes të plotë dhe të ilustruar të autorit të njohur Richard Webster, do të mësoni për kuptimin e: vijave të mëdha dhe vijave të vogla, formës së dorës, gjatësisë së gishtave, shenjave dhe parregullsive, maleve të pëllëmbës, etj. Serioz apo kureshtar qoftë interesi juaj, ky libër hap një botë të re për ju, miqtë dhe familjen tuaj, si dhe për të ardhmen tuaj!

Çmimi: 800 Lekë
Blije këtë produkt
800 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Bota shqiptare (2011)
  • Botuar në: 2011
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-9928-00-051-4
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 206
  • Përmasat e librit: 133 x 205 x 20 mm

Njihu me Autorin

Richard Webster -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania