Blije këtë produkt
600 Lekë

Lexime për fëmijë dhe të rinj ( Botuar nga: Dituria në 2018 )

Autori:  Grup autoresh

Përralla shqiptare maqedonse dhe italjane

Çmimi: 600 Lekë
Blije këtë produkt
600 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Dituria (2018)
  • Botuar në: 2018
  • Gjuha e publikimit: Shqip + Italisht + Maqedonisht
  • ISBN-13: 978-9928-217-68-4
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 346
  • Përmasat e librit: 137 x 205 x 28 mm

Njihu me Autorin

Grup autoresh -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania