Blije këtë produkt
600 Lekë

Letër për një RE ( Botuar nga: Botimet Ada në 2016 )

Autori:  Reshida Coba

“Mund të le përshtypjen pak indifirente ose e pavëmëndshme, vetëm nëse ndodhem para bisedave, tezave, të cilat, nuk janë aspak bota ime. E kujdesshme deri në grimca për ti dhënë jetës, fëmijëve, dashurisë, më të mirën dhe maksimumin e kualitetit njerëzor, të kualitetit…grua, jam gjithmonë një grua në alarm e kontroll.”-Autorja

Çmimi: 600 Lekë
Blije këtë produkt
600 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Botimet Ada (2016)
  • Botuar në: 2016
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-9928-223-34-0
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 128
  • Përmasat e librit: 154 x 219 x 8 mm

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania