Blije këtë produkt
1400 Lekë

Leksione frymëmarrjeje ( Botuar nga: Botime Pegi në 2022 )

Autori:  Anne Tyler
Përkthyesi:  Erdi Ibro

Leksione frymëmarrjeje" i shkrimrares Anne Tyler, fitues i çmimit Pulitzer (1989), rrëfen historinë e gjithë jetës së një çifti, treguar gjatë një udhëtimi. Megi dhe Ira janë të martuar prej 28 vjetësh, gjë që duket qartë në rutinën e tyre, në aftësinë e tyre për t'i lëshuar pe me dashamirësi egos së njëri-tjetrit. Ajo që fillon si një udhëtim për të shkuar në një funeral, shndërrohet befas në një aventurë të papritur.

Çmimi: 1400 Lekë
Blije këtë produkt
1400 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Botime Pegi (2022)
  • Botuar në: 2022
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 9789928371294
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 398
  • Përmasat e librit: 138 x 209 x 28 mm

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania