Blije këtë produkt
1000 Lekë

Larg meje ( Botuar nga: Uegen në 2018 )

Autori:  Gayle Forman
Përkthyesi:  Xhevat LLoshi

Njihuni me Maribeth Klein, një prind i zakonshëm, që stërmundohet për të përballuar sfidat e jetës. Ajo është kaq e zënë sa nuk e kupton se po shkakton një atak në zemër dhe kështu bëhet e varur nga familja e saj. Klein i nënshtrohet një operacioni në zemrë dhe më pas nuk mund të shërohet. Kështu, ajo rend drejt të së pamendueshmes: paketon valixhet dhe lë pas gjithçka. Vetëm atëherë ajo do të fillojë të kuptojë vërtet nga se është duke vrapuar.

Çmimi: 1000 Lekë
Blije këtë produkt
1000 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Uegen (2018)
  • Botuar në: 2018
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-9928-03-320-8
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 330
  • Përmasat e librit: 140 x 205 x 25 mm

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania