Blije këtë produkt
1000 Lekë

Labirinti ( Botuar nga: Ideart në 208 )

Autori:  Kate Mosse
Përkthyesi:  Sabina Dhrimo

Labirinti është një Gral i Shenjtë për lexuesi ku legjenda, feja, histioria, e shkuara dhe e tashmja përzihen në një përrallë emocionuese që ë luan zemrën nga vendi. Një roman inteligjent dhe i këndshëm gjetjeje dhe humbjeje, i gjerë deri në bujari në tematikën e tij historike dhe fare personal në detajet e tij të ëmbla. Një gjëegjëzë me thellësi dhë forcë frymëgjatë.

Çmimi: 1000 Lekë
Blije këtë produkt
1000 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Ideart (208)
  • Botuar në: 208
  • ISBN-13: 978-99956-29-03-8
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 499
  • Përmasat e librit: 160 x 240 x 25 mm

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania