Blije këtë produkt
2000 Lekë

Kuzhina e shpejtë ( Botuar nga: Toena në 2007 )

Autori:  Durim Taçe

600 receta të shpejta që përgatiten në 10-30 minuta. Ky vëllim përmbledh një përzgjedhje të pjatave që u bëjnë të mundur edhe më pak ekspertëve të realizojnë shpejt dhe me sukses gjellë të mrekullueshme. Nga tradita italiane e gatimit, në pjatat klasike të repertorit ndërkombëtar, 600 receta të hartuara për të kënaqur kërkesat e atij që ka pak kohë për të gatuar. Nga antipastat tek ëmbëlsirat, çdo gatim ilustrohet dhe përshkruhet saktë hap pas hapi, me treguesin e kohës dhe shkallën e vështirësisë.

Çmimi: 2000 Lekë
Blije këtë produkt
2000 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Toena (2007)
  • Botuar në: 2007
  • ISBN-10: 99927-1-507-3
  • Nr. faqe: 976
  • Përmasat e librit: 125 x 160 x 56 mm

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania