Blije këtë produkt
3000 Lekë

Kuvendi i 4 ndërkombëtar ( Botuar nga: Akademia në 2022 )

Autori:  Sazan Guri

KUJTESA E NJË POPULLI ASKUND DHE ASKUSH S’MUND TË KETË PRODHUAR ORGJI-NALITET DHE PARAANTIKITET SI SHQIPTARËT ME VESHJET E TYRE. Hapi i parë në likuidimin e një populli është të fshish kujtesën e tij historike. Shikatërroni lifrat e tij, kulturën e tij, historinë e tij.

Çmimi: 3000 Lekë
Blije këtë produkt
3000 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Akademia (2022)
  • Botuar në: 2022
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 9789928372116
  • Formati: me kapak të trashë
  • Nr. faqe: 452
  • Përmasat e librit: 214 x 293 x 30 mm

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania