Blije këtë produkt
1000 Lekë

Kutiza e Princeshave ( Botuar nga: Bota shqiptare në 2019 )

Autori:  Grup autoresh
Përkthyesi:  Taulant Hatia

Zbavitu dhe lexo këto përralla të bukura me princeshat e magjishme. Ktheji 6 librat me shpinë dhe shfaqi që të krijosh figurën me princesha.

Çmimi: 1000 Lekë
Blije këtë produkt
1000 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Bota shqiptare (2019)
  • Botuar në: 2019
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978 9928 00 345 4
  • Formati: me kapak të trashë
  • Nr. faqe: 60
  • Përmasat e librit: 180 x 225 x 36 mm

Njihu me Autorin

Grup autoresh -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania