Blije këtë produkt
800 Lekë

Kutia prej llamarine ( Botuar nga: Botimet MAX në 2008 )

Autori:  Holly Kennedy
Përkthyesi:  Elvana Zaimi

Historia e Kenlit është një histori e dhembshurisë, e tragjedisë dhe e shpresës. Në një qytet të vogël mbushur me thesare të fshehura, vajza e re do të zbulojë njerëz që ia ndryshojnë jetën: Tomi përjetësisht i sëmurë (i cili e dashuron), plaku Maks, që i tregon se gropa e zjarrit ndonjëherë është ilaçi më i mirë, dhe deri te nervozja Leksi, që beson se jeta duhet jetuar. Vendimi që merr Kenli, do të vërë në provë lidhjen mes dy njerëzve përkundër plagës që mund t i ndajë.n Kutia prej llamarine është një roman dhembshurisht i mrekullueshëm, që tregon dëshirën e një gruaje për të shpëtuar gjithçka të dashur, ndërkohë që nderon edhe të kaluarën e saj.

Çmimi: 800 Lekë
Blije këtë produkt
800 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Botimet MAX (2008)
  • Botuar në: 2008
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-99956-23-11-1
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 395
  • Përmasat e librit: 20 x 13 x 0 mm

Njihu me Autorin

Holly Kennedy -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania