Blije këtë produkt
300 Lekë

Kushtrimi i të parëve ( Botuar nga: Redona në 2015 )

Autori:  Xhek London
Përkthyesi:  Frederik Shuraja

Çmimi: 300 Lekë
Blije këtë produkt
300 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Redona (2015)
  • Botuar në: 2015
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-9928-148-39-1
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 98
  • Përmasat e librit: 144 x 204 x 7 mm

Njihu me Autorin

Xhek London -

Ka qenë një shkrimtar, gazetar dhe aventurier amerikan. Përvojat e hershme të Londonit si detar, peshkatar dhe punëtor, e frymëzuan më vonë për shkrimet e tij. Por vetëm pasi u kthye nga kërkimi i arit në Klondajk, Londoni vendosi të përqendrohej te veprimtaria sociale dhe gazetaria. Shumë shpejt, u ...

Më shumë rreth autorit
 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania