Blije këtë produkt
700 Lekë

Kush e vrau Mehmet Shehun? ( Botuar nga: UETPRESS në 2020 )

Autori:  Perlat Çaushi

“Ky libërth i autorit Perlat Çaushi nxit fuqimisht që organizma si Akademia e Shkencave, apo ndoshta edhe një kolegjium i gjerë historianësh, të marrin nje inisiativë dhe t'ia heqin publikisht nofkën e poliagjentit një personazhi historik si Mehmet Shehu. Shqetësimi im nuk është për Mehmet Shehun. Eshtë për nivelin e mjeruar të shoqërisë shqiptare, e mallkuar të jetë e përçarë!” -Pëllumb Kulla

Çmimi: 700 Lekë
Blije këtë produkt
700 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: UETPRESS (2020)
  • Botuar në: 2020
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978 9928 236 99 9
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 252
  • Përmasat e librit: 145 x 200 x 22 mm

Njihu me Autorin

Perlat Çaushi -

PERLAT ÇAUSHI, autori i librit, ka studiuar ne Fakultetin Special te KGB-së në Moskë. Pas prishjes së marrëdhënieve me Bashkimin Sovjetik, studimet i përfundoi në Fakultetin Juridik në Universitetin e Tiranës, të cilat i kurorëzoi me diplomën e juristit. Pas përfundimit të studimeve ...

Më shumë rreth autorit
 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania