Blije këtë produkt
1000 Lekë

Kush Humbet Atdheun është Shopen ( Botuar nga: Uegen në 2018 )

Autori:  Roland Gjoza

Çmimi: 1000 Lekë
Blije këtë produkt
1000 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Uegen (2018)
  • Botuar në: 2018
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-9928-03-349-9
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 374
  • Përmasat e librit: 140 x 205 x 25 mm

Njihu me Autorin

Roland Gjoza -

Roland Gjozi ka lindur ne tirane me 29 Korrik 1950. Ka kryer studimet e larta per Gjuhe Letersi Shqipe. Ne moshen 18 vjeçare botoi vellimin e pare poetik "Mozaik" qe u prit mjaft mire nga kritika dhe lexuesi. Ka botuar rreth 20 libra me poezi, tregime, romane etj., si dhe eshte autor i shume skenareve per filma ...

Më shumë rreth autorit
 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania