Blije këtë produkt
1000 Lekë

Kur heshtin kambanat ( Botuar nga: Dudaj në 2019 )

Autori:  Henrik S. G

Pjesëz nga libri: Dhe u munduat aq shumë për ta hapur gropën,/ të më varrosnit thellë, sa më thellë, / dhe... kur më në fund ia dolët mbanë, more qafirë, / harruat që unë isha një farëz që mbin.

Çmimi: 1000 Lekë
Blije këtë produkt
1000 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Dudaj (2019)
  • Botuar në: 2019
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978 9943 0 596 4
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 263
  • Përmasat e librit: 142 x 198 x 20 mm

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania