Blije këtë produkt
1300 Lekë

Kur besonim te sirenat ( Botuar nga: Botimet Living në 2021 )

Autori:  Barbara O'neal

Xhozi Bianki humbi jetën vite më parë, në një sulm terrorist, por motra e saj Kiti, mjeke urgjence në Santa Kruz, e shikon një ditë gjatë transmetimit të një iajmi për zjarrvënie në Okland, në Zelandën e Re. Ngjashmëria është e pabesueshme... dhe e pagabueshme. Bashkë me ato pamje, Kitit i vijnë një valë emocionesh të fuqishme: zemërim, humbje dhe brengë...

Çmimi: 1300 Lekë
Blije këtë produkt
1300 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Botimet Living (2021)
  • Botuar në: 2021
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 9789928338211
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 348
  • Përmasat e librit: 153 x 230 x 27 mm

Njihu me Autorin

Barbara O'neal -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania