Blije këtë produkt
1000 Lekë

Kukudhët ( Botuar nga: Botart në 2019 )

Autori:  Tom Fletcher
Përkthyesi:  Elda Beta

Jeni gati per një aventurë? Vërtet? Në rregull! Imagjinoni sikur zgjoheni një mëngjes të bukur dhe të gjithë të rriturit janë zhdukur. Kjo i ndodh LUSI DANGSTONIT. Ajo është heroina e kësaj historie (por ajoende nuk e di) Ndërsa fëmijët sillen si të marrë, ajo gjen një plan për të zbuluar se çfare po ndodh. Më pas, një natë Lusi vë re katër krijesa të mistershme që vijnë vërdallë në dhomën e saj të gjumit. QELBËSI, BARKMADHI GRINDAVECI dhe GRYKËSI.

Çmimi: 1000 Lekë
Blije këtë produkt
1000 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Botart (2019)
  • Botuar në: 2019
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-9928-286-10-9
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 360
  • Përmasat e librit: 143 x 205 x 25 mm

Njihu me Autorin

Tom Fletcher -

TOM FLETCHER eshte nje nga autoret me te suksesshem britanike te librave per femije. Ai eshte krijuesi i "Christinasaurus", e cila eshte novela e tij e pare per femije e botuar ne vitin 2016. Eshte gjithashtu pjese e dyshes qe qendron pas serise se librave me figura "Dinosaur That , Pooped", qe kane shitur mbi ...

Më shumë rreth autorit
 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania