Blije këtë produkt
1000 Lekë

Kujt t'i besoj ( Botuar nga: Uegen në 2018 )

Autori:  Faslli Haliti

Çmimi: 1000 Lekë
Blije këtë produkt
1000 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Uegen (2018)
  • Botuar në: 2018
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-9928-03-350-5
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 290
  • Përmasat e librit: 133 x 207 x 20 mm

Njihu me Autorin

Faslli Haliti -

Faslli Haliti ka lindur ne Lushnje, me 5 dhjetor 1935. Ka mbaruar Liceun Artistik per pikture. Eshte diplomuar per gjuhe dhe letersi shqipe ne Universitetin e Tiranes. Ka punuar mesues vizatimi dhe letersie ne Lushnje ne vitet 1961-1973. Ne vitet 1973-1983, per gabime ideore ne krijimtari dhe veçanerisht ne ...

Më shumë rreth autorit
 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania