Blije këtë produkt
600 Lekë

Ktheja zemrën pranverës ( Botuar nga: Maluka në 2023 )

Autori:  Armenida Qyqja

Duke pritur që poezia e Armenida Qyqes të konsolidohet, ajo shpejt do të krijojë një profil të qëndrueshëm poetik si një poeteshë lirike me një shqetesim sa të sajin po kaq dhe qytetar. Duke qenë një poete me një shqetësim qytetar, ajo mbetet një poete komunikuese me lexuesin në çdo kohë, duke përcjellë mesazhe të fuqishme për kohën dhe botë të thellë shpirtërore e moderne.

Çmimi: 600 Lekë
Blije këtë produkt
600 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Maluka (2023)
  • Botuar në: 2023
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 9789928393081
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 137
  • Përmasat e librit: 26 x 206 x 10 mm

Njihu me Autorin

Armenida Qyqja -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania