Blije këtë produkt
500 Lekë

Kthehu me dallëndyshet ( Botuar nga: Botimet Ada në 2021 )

Autori:  Naim Jonuzi

"Kthehu me dallëndyshet" i autorit Naim Jonuzi,është libri i tij i tretë, pas dy librave me poezi dhe prozë, "Anija plakë", botuar në vitin 2016 dhe "Nata plakë", që mban vitin 2017.

Çmimi: 500 Lekë
Blije këtë produkt
500 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Botimet Ada (2021)
  • Botuar në: 2021
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 9789928326867
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 72
  • Përmasat e librit: 138 x 200 x 8 mm

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania