Blije këtë produkt
1000 Lekë

Kryeçelësi i pasurive ( Botuar nga: Botime Pema në 2019 )

Autori:  Napoleon Hill
Përkthyesi:  Ridvan Bunjaku

"Ia jap dhe ia lë trashëgim popullit amerikan pjesën më të madhe të pasurisë sime gjigante, që përmbahet në filozofinë e arritjes individuale, përmes së cilës janë grumbulluar të gjitha pasuritë e mia."

Çmimi: 1000 Lekë
Blije këtë produkt
1000 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Botime Pema (2019)
  • Botuar në: 2019
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 9789951721783
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 230
  • Përmasat e librit: 125 x 180 x 20 mm

Njihu me Autorin

Napoleon Hill -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania