Blije këtë produkt
1000 Lekë

Kronikë me dyshime ( Botuar nga: AIIS në 2019 )

Autori:  Vladislav Bajac
Përkthyesi:  Jorgji Qirjako

Kronikë me dyshime është një rrëfenjë mjaft e gjallë, që buron nga bindja se e gjithë letërsia dhe poezia jonë duhet dokumentuar në një vend. Aty ka një zinxhir faktesh të ndërthurura, që tregojnë se si i shkoi filli një familjeje të veçantë dhe pastaj, një vendi të zhdukur.

Çmimi: 1000 Lekë
Blije këtë produkt
1000 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: AIIS (2019)
  • Botuar në: 2019
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 9789928195258
  • Formati: Library Binding
  • Nr. faqe: 498
  • Përmasat e librit: 135 x 202 x 38 mm

Njihu me Autorin

Vladislav Bajac -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania