Blije këtë produkt
1500 Lekë

Krishtërimi dhe islami: dy fe, dy qytetërime ( Botuar nga: Onufri në 2017 )

Autori:  Ermir Gjinishi

Çmimi: 1500 Lekë
Blije këtë produkt
1500 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Onufri (2017)
  • Botuar në: 2017
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-9928-226-60-0
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 291
  • Përmasat e librit: 160 x 240 x 22 mm

Njihu me Autorin

Ermir Gjinishi -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania