Blije këtë produkt
300 Lekë

Krim dhe ndëshkim ( Botuar nga: Redona në 2010 )

Përkthyesi:  Frederik Shuraja

Çmimi: 300 Lekë
Blije këtë produkt
300 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Redona (2010)
  • Botuar në: 2010
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-99956-14-73-7
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 168
  • Përmasat e librit: 137 x 204 x 12 mm

Njihu me Autorin

Fjodor M. Dostojevski -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania