Blije këtë produkt
1300 Lekë

Krim dhe ndëshkim ( Botuar nga: Uegen në 2009 )

Përkthyesi:  Jorgji Doksani

Çmimi: 1300 Lekë
Blije këtë produkt
1300 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Uegen (2009)
  • Botuar në: 2009
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-10: 99927-667-8-6
  • Formati: me kapak të trashë
  • Nr. faqe: 516
  • Përmasat e librit: 145 x 215 x 40 mm

Njihu me Autorin

Fjodor M. Dostojevski -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania