Blije këtë produkt
1000 Lekë

Krijimi i Izraelit - çifutët dhe popujt e tjerë ( Botuar nga: Helga's Secrets në )

Përkthyesi:  Artan Meçi

Është e habitshme se sa pak kapacitet zotërojnë në shkencën e ekonomisë shumë nga njerëzit të cilët lëvizin në mes të jetës aktive.

Çmimi: 1000 Lekë
Blije këtë produkt
1000 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Helga's Secrets ()
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 9789928090867
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 128
  • Përmasat e librit: 145 x 198 x 9 mm

Njihu me Autorin

Theodor Herzl -

Ignatz Zollschan -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania