Blije këtë produkt
900 Lekë

Koshtari i ëndrrave ( Botuar nga: Mediaprint në 2021 )

Përkthyesi:  Arta Marku

Një himn për librat dhe leximin. Kjo histori i jep krahë fantazisë dhe nxit dashurinë për librat, që zgjat për gjithë jetën.

Çmimi: 900 Lekë
Blije këtë produkt
900 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Mediaprint (2021)
  • Botuar në: 2021
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 9789928084828
  • Formati: me kapak të trashë
  • Nr. faqe: 0
  • Përmasat e librit: 235 x 285 x 10 mm

Njihu me Autorin

Claudio Gobbetti -

Diyana Nikolova -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania