Blije këtë produkt
800 Lekë

Kopshti sekret ( Botuar nga: Toena në 2008 )

Përkthyesi:  Ermira Alia

A ndodhin ende mrekullitë? Duket sikur po, të paktën në kopshtin sekret misterioz ku ndodhen Meri dhe Kolin. Në fakt, pikërisht falë lentes magjike të kësaj parajse të vogël, Meri, e cila dallohet për karakterin e saj të vështirë do të transformohet në një vajzë të ëmbël dhe altruiste dhe Kolini i vogël, një fëmijë i trishtuar dhe i sëmurë, për të cilin mjekët parashikojnë një fund shumë të afërt, do të gjejë dëshirën për të jetuar dhe shërimin e plotë.

Çmimi: 800 Lekë
Blije këtë produkt
800 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Toena (2008)
  • Botuar në: 2008
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978 99943 1 318 1
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 184
  • Përmasat e librit: 165 x 230 x 15 mm

Njihu me Autorin

Frances Hodgson Burnett -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania