Blije këtë produkt
1300 Lekë

Kopshti nën dritën e hënës ( Botuar nga: Botimet Living në 2022 )

Autori:  Corina Bomann
Përkthyesi:  Ernest N Mansaku

Lili Kaizeri ka bërë paqe me jetën vetmitare, por pa probleme, si vejushë, ama kur një i panjohur i çon një violinë në dyqanin e saj të antikave në qendër të Berlinit dhe i thotë se ajo i përket, jeta e saj do të ndryshojë rrjedhë. Pse duhet të trashëgojë një objekt aq të çmuar.

Çmimi: 1300 Lekë
Blije këtë produkt
1300 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Botimet Living (2022)
  • Botuar në: 2022
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 9789928338259
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 380
  • Përmasat e librit: 150 x 230 x 32 mm

Njihu me Autorin

Corina Bomann -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania