Blije këtë produkt
1500 Lekë

Kopshti Veror ( Botuar nga: Toena në 2016 )

Autori:  Paullina Simons
Përkthyesi:  Platon Pulla

Një e shkruar që i bren dhe një tashme e vështirë. A mund të shpresojnë për një jetë normale? A do të fitojë dashuria e tyre mbi sprovat e kohës?

Çmimi: 1500 Lekë
Blije këtë produkt
1500 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Toena (2016)
  • Botuar në: 2016
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-9928-205-27-8
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 800
  • Përmasat e librit: 150 x 230 x 37 mm

Njihu me Autorin

Paullina Simons -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania