Blije këtë produkt
689 Lekë

Koni dhe shoqëria ( Botuar nga: Albas në 2016 )

Autori:  Julia Boehme
Përkthyesi:  Ina Metani

Gjithçka e re në fillim, më pas duket ndryshe Më në fund Koni hyn në gjimnaz. Por, në fillim, me klasën e re nuk është aq e thjeshtë sa kishte menduar. ShkoIIa i duket kot! Mësuesja e re kujdestare i ka sytë si të një zvarraniku. Të tjerët tashmë njihen mes tyre që nga shkolla fillore. Por gjëja më e keqe në klasën e saj të re është një grup vajzash. që udhëhiqen nga Xhaneta. Klasa e saj do të bëjë një ekskursion. Koni nuk dëshiron të udhëtojë me mësuesen e saj që i ngjan një zvarraniku dhe me bandën e Xhanetës. Përpjekjet e saj për të mos shkuar në këtë udhëtim dështojnë. A "do t'i mbijetojë" ajo këtij udhëtimi me klasën? Por... ky udhëtim sjell aventura dhe të papritura për Konin dhe klasën e saj.

Çmimi: 689 Lekë
Blije këtë produkt
689 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Albas (2016)
  • Botuar në: 2016
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978 9928 02 635 4
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 160
  • Përmasat e librit: 145 x 205 x 14 mm

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania