Blije këtë produkt
470 Lekë

Koni dhe dasma ( Botuar nga: Albas në 2017 )

Autori:  Julia Boehme
Përkthyesi:  Herdis Albreht

E hatashme ! Prindërit e Billit do të martohen dhe Koni është e ftuar !Dasma e pare në jetën e saj, ku ajo do të jetë e pranishme. Mbi të gjitha, ajo do të jetë shoqëruesja e nuses dhe do të hedhë petalet. A nuk është pak e rritur për këtë punë ? Billit i duket çmenduri që prindërit e saj vendosin të martohen dhe mbi të gjitha , nuk do të veshë fustan në ceremoninë e tyre .Por , s’ka dasmë pa pengesa. Edhe kjo dasmë has disa të tilla.

Çmimi: 470 Lekë
Blije këtë produkt
470 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Albas (2017)
  • Botuar në: 2017
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-9928-02-956-0
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 96
  • Përmasat e librit: 145 x 205 x 5 mm

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania