Blije këtë produkt
689 Lekë

Koni, Pauli dhe problemet me shoqërinë ( Botuar nga: Albas në 2015 )

Autori:  Dagmar Hobfeld
Përkthyesi:  Ina Metani

Shoqëria është më e rëndësishme se çdo gjë tjetër ShkoIIat 9-yjeçare po stërviten për Lojërat Rinore Mbarëkombëtare. Koni është pjesëtare e skuadrës së atletikës të shkollës së saj. Kjo i dhuron kënaqësi, por i merr edhe shumë kohë. Ajo nuk dëshiron as të heqë dorë nga stërvitja. por as të Iërë pas dore shoqet e saj dhe Filipin. Teksa ajo përpiqet t'i përballojë të gjitha këto. Paulit i duhet të Iuftojë me problemet e tij. Koni dhe shoqet e shokët e saj e kuptojnë që ai ka nevqjë për mbështetjen e tyre, edhe pse ai i refuzon. A do të munden ata ta ndihmojnë Paulin?

Çmimi: 689 Lekë
Blije këtë produkt
689 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Albas (2015)
  • Botuar në: 2015
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978 9928 02 495 4
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 175
  • Përmasat e librit: 144 x 201 x 15 mm

Njihu me Autorin

Dagmar Hobfeld -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania