Blije këtë produkt
650 Lekë

Koni, Filipi dhe supervajza ( Botuar nga: Albas në 2015 )

Autori:  Dagmar Hobfeld
Përkthyesi:  Ina Metani

Koni përhumbet në sytë e kafenjtë të Filipit kur e sheh. Fluturat në stomak nuk po i ikin. Përkundrazi, ajo bëhet gjithnjë e më keq, kur një vajzë e re shfaqet në shkollën e tyre. Larisa jo vetëm që është shumë e bukur, por është edhe superinteligjente, sportiste e zonja dhe mjaft e gatshme për të ndihmuar të tjerët. Ajo është kaq e përsosur në të gjitha drejtimet, sa duket sikur vjen nga një botë tjetër. Brenda Konit ndizet sinjali i alarmit. Mos kjo bukuroshja e re po shoqërohet me Filipin? Por Ana, si gjithnjë, ka një plan. Koni do ta mundë Klarisën me "armët" e saj më të forta!

Çmimi: 650 Lekë
Blije këtë produkt
650 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Albas (2015)
  • Botuar në: 2015
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-9928-02-631-6
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 180
  • Përmasat e librit: 143 x 204 x 15 mm

Njihu me Autorin

Dagmar Hobfeld -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania