Blije këtë produkt
650 Lekë

Koni, Billi dhe banda e vajzave ( Botuar nga: Albas në 2016 )

Autori:  Dagmar Hobfeld
Përkthyesi:  Ina Metani

Shoqërisë ndonjëherë i nevojitet guxim Koni duhet t'i dalë në krahë Billit.Tanja , nxënëse e klasës paralele,keqtrajton shokët e saj të klasës.Papritur ajo e ka kap me Billin.C'mund të bëjë Koni për shoqen e saj? Si mund ta ndihmojë Billin,për të shpëtuar nga banda e Tanjvs? Për fat,me të është edhe Ana me Dinën.Shoqet e vërteta mund t'i besojnë njëra-tjetrës. Me ta është edhe Filipi,gjithnjë i gatshëm për t'i ndihmuar.

Çmimi: 650 Lekë
Blije këtë produkt
650 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Albas (2016)
  • Botuar në: 2016
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-9928-02-638-5
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 176
  • Përmasat e librit: 144 x 207 x 14 mm

Njihu me Autorin

Dagmar Hobfeld -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania