Blije këtë produkt
2500 Lekë

Kongresi i Berlinit dhe lidhja Shqiptare 1878 ( Botuar nga: Konica në 2012 )

Autori:  Jusuf Buxhovi
Përkthyesi:  Arsim BuxhoviFatmir Aliu

Çmimi: 2500 Lekë
Blije këtë produkt
2500 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Konica (2012)
  • Botuar në: 2012
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-9951-06-401-9
  • Formati: me kapak të trashë
  • Nr. faqe: 730
  • Përmasat e librit: 175 x 240 x 40 mm

Njihu me Autorin

Jusuf Buxhovi -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania