Blije këtë produkt
800 Lekë

Komunizmi, siç e pashë ( Botuar nga: Botart në 2019 )

Autori:  Ylli Polovina

Çmimi: 800 Lekë
Blije këtë produkt
800 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Botart (2019)
  • Botuar në: 2019
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-9928-286-28-4
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 224
  • Përmasat e librit: 135 x 206 x 18 mm

Njihu me Autorin

Ylli Polovina -

Ylli Polovina është autor i shumë librave. Botimet e tij më të fundit janë: "Amerika, Mehmet Shehu dhe Ramiz Alia (2011), "Gion Muzaka i Beratit përballë Skënderbeut" (2012), "Pasardhësit e Skënderbeut si u mbajtën fshehur" (2013), "Zog, pse ike" (2014), "Shqiptarët, diamantët e pagdhendur" (2014), ...

Më shumë rreth autorit
 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania