Blije këtë produkt
1050 Lekë

Komediania ( Botuar nga: Albas në 2021 )

Përkthyesi:  Edlira Lloha

Janka, një vajzë e re në ndjekje të lirisë dhe në kërkim të vetërealizimit, vendos të bëhet aktore. Puna në Skenë na jep idenë se ëndrra e saj është realizuar, por realiteti ka pak lidhje me pritshmëritë. Pagesa që merr, nuk është e mjaftueshme për të përballuar jetesën.

Çmimi: 1050 Lekë
Blije këtë produkt
1050 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Albas (2021)
  • Botuar në: 2021
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 9789928356284
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 446
  • Përmasat e librit: 120 x 190 x 35 mm

Njihu me Autorin

Wladyslaw Stanislaw -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania