Blije këtë produkt
400 Lekë

Kolovargje ( Botuar nga: Botart në 2020 )

Autori:  Rudina Çupi

Në librin “Kolovargje” të serisë “Luaj dhe Shkruaj” vjershat marrin ngjyrat e natyrës dhe formën e lojërave më të dashura për fëmijët. Vogëlushët mësojnë si të vizatojnë me vargje apo si të shndërrojnë vargjet e vizatuara në vjershë, duke shprehur tërë imagjinatën dhe fantazinë e tyre.

Çmimi: 400 Lekë
Blije këtë produkt
400 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Botart (2020)
  • Botuar në: 2020
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978 9928 286 61 1
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 40
  • Përmasat e librit: 200 x 200 x 5 mm

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania