Blije këtë produkt
700 Lekë

Kolonë zanore ( Botuar nga: Skanderbeg books në 2021 )

Autori:  Rezarta Reçi

Libri "Kolonë zanore' është një befasi letrare për plotësine dhe shtrirjen e elementëve artistikë dhe të forcës shprehëse që përmban, mund ta quash pa droje roman.

Çmimi: 700 Lekë
Blije këtë produkt
700 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Skanderbeg books (2021)
  • Botuar në: 2021
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 9789928221520
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 126
  • Përmasat e librit: 135 x 210 x 10 mm

Njihu me Autorin

Rezarta Reçi -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania