Blije këtë produkt
400 Lekë

Klubi i zemrave të vetmuara ( Botuar nga: Dituria në 2019 )

Autori:  Ulf Stark
Përkthyesi:  Rezarta Kokoneshi

"Një histori shumë tërheqëse e shkruar me humor të hollë. Nga ato ngjarje emocionuese që i has me të vërtetë..." Kirkus Review Katër miq të guximshëm e të shkathët: Tori, Arni, Olsoni dhe Izabela kanë themeluar një klub posaçërisht për Zemrat e Vetmuara. Mbaroi koha e fundjavave të mërzitshme, të kaluara në shtëpi dhe pranë zyrave postare plot me fatura dhe lajmërime, midis letrave gjoja të dashurisë, ftesave me të papritura, shëtitjeve dhe piknikëve; jetët e "anëtarëve" të klubit tani kanë marrë një kthesë tjetër... Cili është qëllimi i këtij klubi fëmijëror? Të ndihmojnë njerëzit e vetmuar, të moshuar etj, dhe t'i përfshijnë ata në aktivitete interesante në fundjavat plot gjallëri!

Çmimi: 400 Lekë
Blije këtë produkt
400 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Dituria (2019)
  • Botuar në: 2019
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-10: 99927-47-31-4
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 78
  • Përmasat e librit: 140 x 209 x 5 mm

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania