Blije këtë produkt
1500 Lekë

Klairvoianca & Sekretet e fuqisë okulte ( Botuar nga: Botimet Magus në 2016 )

Autori:  Swami Panchadasi
Përkthyesi:  Altin Bogdani

Parimi themelor i kësaj faze të ndikimit psikik është i njohur fakti që gjëndjet mendore dhe emocionale psikike jo vetëm që shkaktojnë vibracione të ngjashme me ato që janë të ngjashme në shkallën e vibrimit psikik me një mendje tjetër, por gjithashtu priren të tërheqin dhe t'i kujtojnë personave një person tjetër që vibrojnë në një mënyrë të ngjashme, dhe ata gjithashtu kanë tendencë që të refuzojnë ata persona që vibrojnë në një shkallë vibrimi e njohur si opozitë e vibrimit.

Çmimi: 1500 Lekë
Blije këtë produkt
1500 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Botimet Magus (2016)
  • Botuar në: 2016
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-9928-4357-1-2
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 440
  • Përmasat e librit: 140 x 210 x 22 mm

Njihu me Autorin

Swami Panchadasi -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania