Blije këtë produkt
500 Lekë

Ketri Petri dhe sekretet e pyllit Lo scoiattoio Petri e i segreti della foresta ( Botuar nga: Mediaprint në 2021 )

Autori:  Laureta Lilaj

Çmimi: 500 Lekë
Blije këtë produkt
500 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Mediaprint (2021)
  • Botuar në: 2021
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978 9928 08 461 3
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 45
  • Përmasat e librit: 242 x 210 x 4 mm

Njihu me Autorin

Laureta Lilaj -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania