Blije këtë produkt
700 Lekë

Këpucët e Klounit ( Botuar nga: Ombra GVG në 2018 )

Autori:  Rebecca F.John
Përkthyesi:  Anisa Trifoni

John preferon te hedhe nje veshtrim tek te vetmuarit dhe te braktisurit. Ekziston nje cilesi e perjetshme dhe sensuale ne prozen e John-it dhe nje hije ngjethese ankthi qe ngerthen keto jete te skicuara. "Gara e qenve" merr jete me nje levizje, botet e mistershme te erresires ne striptizat dhe klubet e xhazit dalin ne pah permes prozes se bute qe i ben imazhet kaq te gjalla saqe lene mbresa dhe vazhdojne te jehojne ne erresiren qe vijon. "WALES ARTS REVIEW"

Çmimi: 700 Lekë
Blije këtë produkt
700 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Ombra GVG (2018)
  • Botuar në: 2018
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-9928-06-224-6
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 214
  • Përmasat e librit: 134 x 203 x 18 mm

Njihu me Autorin

Rebecca F.John -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania