Blije këtë produkt
1100 Lekë

Kazinoja e djallit ( Botuar nga: Helga's Secrets në )

Autori:  Visky Ward
Përkthyesi:  Erinda Malaj

Ky liber flet per shkaqet dhe te fshehtat e rrezimit te Bankes gjigande Lehman Brothers me 2008

Çmimi: 1100 Lekë
Blije këtë produkt
1100 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Helga's Secrets ()
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-9928-4022-2-6
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 319
  • Përmasat e librit: 141 x 204 x 27 mm

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania