Blije këtë produkt
1000 Lekë

Katër motra kokë më vete 2, Një plan fitimtar ( Botuar nga: Bota shqiptare në 2017 )

Autori:  Dagmar H.
Përkthyesi:  Irena Dono

“Motrat e vogla janë si karamelka: të ëmbla dhe të ngjitura, por, kur ta sjellin në majë të hundës, ndjen dhimbje barku. Por, pa to, gjithçka do të ishte mërzi e shkuar mërzisë!”

Çmimi: 1000 Lekë
Blije këtë produkt
1000 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Bota shqiptare (2017)
  • Botuar në: 2017
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-9928-00-228-0
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 304
  • Përmasat e librit: 141 x 204 x 24 mm

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania