Blije këtë produkt
700 Lekë

Katër marrëveshjet ( Botuar nga: Minerva në 2018 )

Autori:  Don Miguel Ruiz
Përkthyesi:  Enton Korica

Në librin Katër marrëveshjet don Migel Ruiz ,zbulon burimin e besimeve kufizuese që na heqin lumturinë dhe krijojnë vuajtje të panevojskme. Bazuar në mençurinë e lashtë Tolteke, katër marrëveshjet ofrojnë një kod të fuqishëm sjellje,i cili mund të na e kthejë me shpejtësi jetën në një përvojë të re lirie, lumturie të vërtetë dhe dashurie.

Çmimi: 700 Lekë
Blije këtë produkt
700 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Minerva (2018)
  • Botuar në: 2018
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-9928-265-01-2
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 144
  • Përmasat e librit: 130 x 180 x 10 mm

Njihu me Autorin

Don Miguel Ruiz -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania