Blije këtë produkt
1400 Lekë

Katër erërat ( Botuar nga: Botimet Living në 2022 )

Autori:  Kristin Hannah
Përkthyesi:  Alken Myftiu

Teksas 1921: kohë bollëku. Lufta e Madhe ka mbaruar, toka është pjellore dhe Amerika është në prag të një ere të re, por Elsa Uollkoti është e destinuar të mbetet lëneshë në një kohë kur martesa është zgjidhja e vetme e një vajze. Kjo, derisa njihet me Raf Martinelin dhe vendos të ndryshojë rrjedhën e jetës. Pasi reputacioni i saj shkatërrohet, i mbetet veçse një zgjedhje: martesa me një djalë që pothuajse nuk e njeh.

Çmimi: 1400 Lekë
Blije këtë produkt
1400 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Botimet Living (2022)
  • Botuar në: 2022
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 9789928338358
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 440
  • Përmasat e librit: 153 x 230 x 32 mm

Njihu me Autorin

Kristin Hannah -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania