Blije këtë produkt
1200 Lekë

Karremi i Putinit ( Botuar nga: Muza Botime në 2022 )

Autori:  Jessikka Aro
Përkthyesi:  Eni Lasku

Jessikka zbuloi se qytetarët po binin pre e fushatave informative të projektuara nga Kremlini. Këto fushata kryheshin përmes "fabrikës së prodhimit të përbindëshave mediatikë", e cila organizohej dhe drejtohej nga strukturat e sigurisë dhe inteligjencës ruse, duke përdorur platformat Youtube, Facebook dhe Twitter. Një rrëfim rrëqethës i luftës informative të ndërmarrë nga rusët.

Çmimi: 1200 Lekë
Blije këtë produkt
1200 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Muza Botime (2022)
  • Botuar në: 2022
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 9789928361165
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 430
  • Përmasat e librit: 138 x 210 x 35 mm

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania