Blije këtë produkt
600 Lekë

Karakteri shqiptar dhe etimologjia e emrit Gegë ( Botuar nga: Botime ALSAR në 2021 )

Autori:  Mehmet Elezi

Çmimi: 600 Lekë
Blije këtë produkt
600 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Botime ALSAR (2021)
  • Botuar në: 2021
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 9789928319609
  • Formati: me kapak të trashë
  • Nr. faqe: 116
  • Përmasat e librit: 140 x 200 x 14 mm

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania